تزریق ژل لب مدل چاک دار

تزریق ژل لب مدل چاک دار چگونه است و به چه نحوی انجام می شود ؟ چه کسانی بهتر است این مدل تزریق را برای لب هایشان انتخاب نماییند ؟ آیا تزریق ژل لب مدل چاکدار مزیتی به سایر روش ها مانند مدل روسی، قلوه ای و … دارد یا خیر ؟ این ها سوالاتی است که اگر قصد تزریق فیلر لب داشته باشید فکرتان را درگیر خواهد کرد.

با کلینیک آرال تا انتهای این نوشتار همراه باشید تا به تمامی این سوالات از دیدگاه علمی و تجربی پاسخ دهیم.

تزریق ژل لب مدل چاک دار چیست ؟

علت های مختلفی وجود دارد که شخصی تصمیم جدی برای تزریق ژل لب می گیرد. مهمترین آن نازک بودن لب ها و ناراضی بودن از فرم آن ها است. هر چند که برخی افراد با پا گذاشتن به سن و کاهش کلاژن و رطوبت لب هایشان ، تزریق فیلر را راهی برای درمان و برگرداندن زیبایی لب هایشان می دانند. دلیل هر چه که باشد تزریق ژل لب انواع مختلفی دارد که شامل

تزریق ژل لب مدل چاک دار، مدل عروسکی، مدل قلوه ای، مدل روسی، مدل طبیعی و … می باشد.

پرطرفدارترین و جدیدترین مدل تزریق ژل لب، همان تزریق ژل لب مدل چاک دار می باشد. این مدل به گونه ای است که وسط لب پایین شیار ایجاد می شود و دو طرف لب برجسته تر دیده می شود.

مدل تزریق ژل لب چاک دار

نحوه تزریق ژل لب مدل چاک دار چگونه است؟

تزریق ژل لب مدل چاکدار مانند سایر تزریق فیلر به سایر نواحی، کاملا امن و غیر تهاجمی است. این تزریق کاملا سرپایی است. تزریق ژل لب مدل چاکدار بیشتر بر ناحیه میانی لب پایین متمرکز است و بدین گونه است که پزشک شیاری د وسط لب پایین ایجاد می کند و تزریق ژل را بسته به حجم و فرم لب ها در دو طرف خط، انجام می دهد. به علت شیار و به اصطلاح چاک میان لب ها این مدل به لب مدل چاک دار معروف شده است. برجستگی اطراف شیار لب پایین فرم زیبایی به لب ها می دهد. تزریق لب بالا در صورت نیاز و در نظر گرفتن فرم صورت، با نظر پزشک و سلیقه مراجعه کننده به مقدار مورد نیاز انجام می شود.

تزریق فیلر لب مدل چاک دار برای چه چهره هایی مناسب است؟

مدل تزریق ژل لب مدل چاک دار به نسبت جدید است و در نسل جدید بسیار پرطرفدار است. چرا که بسیاری از هنرمندان و بازیگران مطرح این مدل لب را برای تزریق لب هایشان برگزیده اند.

این مدل تزریق لبخند را زیبا تر می کند و بیشتر مناسب خانم های جوان است. تجربه ثابت کرده است تزریق ژل مدل چاکدار به صورت های کوچک و ریز نقش نمی آید. البته سلیقه و تمایل خود فرد در انتخاب مدل تزریق ژل لب حائز اهمیت است. خوب است بدانید قبل از تزریق و انتخاب مدل لب برای تزریق حتما با پزشک معالج خود مشورت نمایید و نظر پزشک را جویا شوید. چرا که مدل انتخابی به فرم لب هایتان قبل از تزریق نیز بستگی دارد.

مزیت تزریق ژل لب مدل چاک دار نسبت به سایر روش ها چیست؟

به طور کلی تزریق ژل لب در تمامی روش ها از جمله مدل چاکدار به وسیله هیالورونیک اسید که ماده طبیعی موجود در بدن است انجام می شود، از این رو تزریق آن بدون عارضه است و بدن آن را بیگانه نمی شناسد و به عنوان ماده ی خارجی در نظر نمی گیرد. همین امر باعث می شود تزریق ژل لب مدل چاکدار از چند ساعت پس از تزریق درست زمانی که تورم و قرمزی لب ها کاهش یافت، کاملا طبیعی و زیبا به نظر برسد. تزریق ژل لب مدل چاکدار به دلیل تزریق هیالورونیک اسید صورت را بشاش و جوانتر نشان می دهد. البته که این امر در تمامی روش های تزریق ژل صدق می کند در نتیجه مدل تزریقی فیلر به سلیقه فرد و نظر پزشک بستگی دارد.

تزریق ژل لب مدل چاک دار

ماندگاری ژل لب مدل چاکدار چگونه است؟

ماندگاری تزریق فیلر چه برای گونه باشد و چه برای زیر چشم و لب به متغیر های زیادی مانند تجربه و تبحر پزشک معالج، نگهداری و مراقبت پس از تزریق ژل، و به طور کلی لایف استایل فرد پس از تزریق بستگی دارد. ماندگاری ژل لب مدل چاکدار هم از این قائده جدا نیست.

عوارض تزریق ژل لب مدل چاکدار

تزریق ژل لب مدل چاکدار عوارض جدی به همراه ندارد. توجه داشته باشید عوارض احتمالی که در ادامه ذکر می کنیم لزوما برای همه افراد ایجاد نمی شود اما دانستن این عوارض احتمالی پس از تزریق ژل لب به شما کمک می کند که در صورتی که دچار این عوارض شدید، خونسردی خود را حفظ کرده و تا از بین رفتن آن ها صبوری کنید.

تورم، کبودی و التهاب پس از تزریق فیلر لب مدل چاکدار یکی از این عوارض است که معمولا طی یک تا دو روز به خودی خود از بین می رود و جای نگرانی ندارد . در ضمن ممکن است پس از تزریق در لب هایتان تا 45 دقیقه بی حسی اتفاق بیفتد که آن هم امری طبیعی است و به علت شبکه عصبی گسترده در لب ها و موقتی است. لازم به ذکر است تجربه و تخصص پزشک زیبایی در تزریق ژل لب مدل چاکدار می تواند از عوارض نا خواسته تا حد زیادی جلوگیری نماید. پزشکان کلینیک آرال در زمینه تزریق ژل بسیار متبحر هستند پس می توانید با خیال راحت به ما اعتماد کنید و تجربه دلچسبی از تزریق فیلر لب مدل چاکدار به دست آورید.

منبع