همه چیز درباره ی مزوتراپی غبغب (مزایا+عوارض+هزینه)

مزوتراپی غبغب

از بین بردن غبغب با استفاده از مزوتراپی

یکی از نکاتی که باعث می شود چهره شما زیبا و جذاب تر به نظر برسد عدم وجود غبغب است. بصورت کلی ممکن است راه های زیادی برای از بین بردن چربی های زیر چانه باشد که در این سال ها مزوتراپی غبغب خود را به عنوان تاثیر گذارترین و بی خطر ترین روش معرفی کرده است.

زمانی که فرد وزن اضافه می کند صورت وی ممکن است تو پر و گرد به نظر برسد. اما بعد از مدتی ممکن است به دلیل رعایت نکردن اصول زیبای و رژیم غذایی غبغب بیاورد و نتیجتا زیبایی صورتش نیز تحت تاثیر قرار می گیرد.

مزوتراپی چگونه باعث لاغری زیر چانه می شود؟

مزوتراپی بصورت کلی ترکیبی از مواد مغذی، رشد، معدنی و ویتامین های مورد نیاز پوست و بدن است. جدا از آنکه این محلول می تواند باعث رشد و تقویت مو یا باعث رفع تیرگی سیاهی چشم شود، خاصیت لاغری نیز دارد. امروز از مزو برای لاغری های موضعی صورت و بدن نیز استفاده می شود. چه بسیارند افرادی که حتی برای لاغری پهلو و شکم خود از این روش استفاده می کنند.

خاصیت لاغر کننده مز به راحتی می توانید چربی های زائد زیر چانه را چند جلسه از بین ببرد. به همین خاطر امروز مزوتراپی غبغب با استقبال مردان و زنان زیادی قرار گرفته و با استفاده از این راه می توانند صورت خود را جوان تر و جذاب تر کنند.

به چند جلسه مزو برای از بین بردن چربی زیر چانه نیاز است؟

مزوتراپی غبغب یک روش بی تهاجم است و بلافاصله بعد از انجام آن می توانید به کارهای روزمره خود برسید البته با رعایت اصول بهداشتی.  اینکه دقیقا شما به چند جلسه تزریق نیاز دارید بستگی به میزان چربی زیر چانه شما، بودجه شما و نظر پزشک متخصص زیبایی کلینیک دارد.

در این روش بهتر است برای گرفتن نتیجه دلخواه خیلی عجله نکنید و صبر پیشه کنید. زیرا بهتر است اجازه دهید تا چند جلسه از تزریق شما بگذرد و بعد شاهد نتیجه های چشم گیر آن خواهید بود. مزوتراپی در هر نقطه که تزریق شود به سرعت تاثیر خود را روی آن قسمت می گذارد.

مزوتراپی غبغب

عوارض مزوتراپی غبغب چیست؟

به جرات می توان گفت که مزوتراپی غبغب نه تنها ضرر و عوارضی ندارد بلکه برای پوست و بدن مفید نیز می باشد. به شرط آنکه توسط پزشک متخصص و در کلینیک مجهز انجام شود. دقت بفرمایید که هر روز کم خطر زیبایی اگر توسط افراد ناشی انجام شوید می توانید به بدن ضرر های متفاوتی را برساند.

گفتنی است ممکن است بعد از انجام مزو در قسمت زیر چانه در آن قسمت مقداری التهاب و قرمزی بوجود آید که این خود طبیعی است و بعد از مدتی نیز فروکش می کند ناپدید می شود. بصورت کلی هر قسمت از بدن یا صورت که سوزن یا نیدل به آن وارد می شود تا چند روز التهاب رخ می دهید که در این نوع مزوتراپی نیز این اتفاق ممکن است با توجه به میزان حساسیت شما بوجود آید. پس جای نگرانی نمی ماند.

ورم زیر چانه بعد از تزریق

همانطور که بالا گفته شد یکی از معدود عوارض بعد از مزوتراپی غبغب که بی خطر نیز می باشد ورم است. ممکن است یک ساعت یا چند روز بعد از انجام مزو قسمت مورد نظر باد کند. اما جای نگرانی نیست در صورت طولانی شدن مدت التهاب زیر چانه بهتر است با کلینیک تماس حاصل بفرمایید و به نکاتی که دکتر به شما گفته است را مو مو در دستور کار خود قرار دهید.

قیمت  mesotherapy زیر چانه چقدر است؟

هزینه از بین بردن غبغب با مزوتراپی از روش های دیگر کمتر است. در حال حاضر نمی توان قیمت دقیقی در مورد مزو زیر چانه گفت زیرا بهتر است ابتدا توسط پزشک متخصص مزوتراپی معاینه شوید و ابتدا مشخص شود که به چند جلسه تزریق نیاز دارید.

سپس می توانید انتخاب کنید که از چه برندی میخواهید استفاده کنید. بعد از آن بتوانید شرایط میزان چربی بدن و صورت شما مورد سنجش قرار گیرد. بعد از این موراد می توانید بهتر و دقیق تر هزینه خود را تخمین بزنید. پس اگر می خواهید قیمت مزوتراپی غبغب را بدانید به ما سر بزنید.

 

مراقبت های بعد از مزو لاغری غبغب

بعد از اینکه مزوتراپی غبغب را انجام دادید خوب به صحبت های دکتر گوش کنید و نکات زیر را به دقت رعایت کنید:

حداقل یک روز دوش نگیرید

تا چند به استخر برای شنا نروید

از پماد و دارو های تجویزی دکتر استفاده کنید

در صورت وجود درد و التهاب بهتر است از یخ استفاده نمایید.

میزان ماندگاری mesotherapy  لاغری زیر چانه چقدر است؟

ماندگاری مزوتراپی غبغب ارتباط مستقیمی با برند و کیفیت محلول مزو شما دارد. اگر از برندهای مطرح و معروف استفاده کنید و بعد از آن رژیم غذایی را رعایت کنید می توانید از ماندگاری بالای آن نهایت لذت را ببرید.

بصورت کلی هر نوع عمل زیبایی که در آن چربی و وزن فرد کاهش داده شود فرد مستلزم رعایت رژیم غذایی است. در صورت عدم رعایت رژیم غذایی و سبک زندگی سالم چربی ها امکان بازگشت بالایی را دارند.

میزان ماندگاری مزوتراپی غبغب

تفاوت مزو لاغری غبغب با جراحی چیست؟

در جراحی غبغب شما باید حداقل یک یا دو شب را بیمارستان بستری شوید و دوران نقاهت دارد. ضمن اینکه عمل جراحی یک روش تهاجمی است و ممکن است برای مدتی شما را از حالت ایده آل دور نگه دارد. بعد از عمل جراحی همچنین ممکن است تا مدت زیادی نتوانید در سرکار به راحتی حاضر شوید. همچنین بعد از عمل جراحی ممکن است افراد بسیار راحت متوجه تغییرات شما با استفاده تیغ جراحی شوند. اما مزوتراپی غبغب چنین مشکلاتی ندارد و می توانید با هزینه بسیار کمتر به نتیجه دلخواه خود برسید. ضمن اینکه دوران نقاهت ندارد و اطرافیان تان خیلی متوجه عمل زیبای شما نمی شوند اما متوجه تغییرات شما در صورت چانه خواهند شد.

دلایل اصلی چاق شدن زیر چانه چیست؟

دلایل اصلی باعث می شوند که شما در ناحیه زیر چانه دچار چاقی شوید و غبغب بیاورید. اما با وجود مزوتراپی غبغب دیگر جای نگرانی نیست. بد نیست که مهم ترین عوامل چاقی زیر چانه را بدانید و با شناخت آنها از چاقی بیش از حد در ناحیه مورد نظر دوری کنید:

 • کهنسالی
  زمانی که شما پا به سن میگذارید پوستتان خاصیت انعطاف پذیری خود را از دست می دهد. پیرو این اتفاق پوست شما شل می شود و بعد از آن باعث بوجود آمدن غبغب می شود.
 • عدم رعایت رژیم غذایی سالم
  زمانی که شما نه به ورزش و نرمش می پردازید و نه از غذاهای سالم استفاده می کنید خطر بوجود آمدن غبغب بیشتر شما را تهدید می کنید. استفاده از غذاهای چرب احتمال بوجود آمدن چربی زیر چانه را تا حد زیادی افزایش می دهد.
 • سابقه خانوادگی
  ارث و سابقه خانوادگی در بوجود آمدن غبغب بی تاثیر نیست. اگر نگاهی به اطرافیان خود بیاندازید خواهد فهمید که اگر آنها دارای غبغب هستند شما نیز به احتمال زیاد با این چالش مواجه خواهید شد. پس بهتر است از همین امروز به فکر باشید.
 • حال و وضعیت بدنی
  زمانی که وضعیت بدنی شما درست نباشد به احتمال زیاد زیر چانه شما دچار چاقی شود. زمانی که بدن برای مدتی در حالت درستی قرار نگیرد کم کم عضلات گردن و چانه شل می شوند و بعد از مدتی مهمان ناخوانده ای بنام غبغب وارد ناحیه زیر گردن می شود.

نتیجه گیری

در این مقاله بصورت جامع در مورد علل چاقی زیر چانه و گردن و استفاده از مزوتراپی غبغب صحبت شد. بهتر است اگر شما با چقی نسبی دست و پنجه نرم می کنید یا سابقه خانوادگی در این زمینه دارید از همین امروز به فکر بیفتید و از بوجود آمدن غبغب جلوگیری کنید.

این روش هیچ درد و عوارضی ندارد و می توانید با انتخاب یک دکتر متخصص و کلینیک معبتر با خیالی راحت مزو خود را انجام بدید و از گذشت جذاب تر شوید.

منبع : https://en.wikipedia.org/wiki/Mesotherapy

سوالات متداول

مزوتراپی غبغب چیست؟

یک روش بی خطر با استفاده از ترکیبات ویتامین و مواد مغذی است که می تواند بصورت موضعی باعث لاغری در قسمت زیر شانه شود.

این mesotheraphy  را کجا انجام دهیم؟

بهتر است مزو خود را در کلینیک های معتبری و نام آشنایی مانند ارال کلینیک انجام دهید.

دلایل ایجاد غبغب چیست؟

بصورت کلی ارث، عدم تحرک و ورزش، استفاده از غذاهای پر کالری می تواند باعث بوجود آمدن غبغب شود.